Co je to 3D REFLEX?

Firma AG AUTO přináší na trh zcela nový výrobek doplňující bezpečnostní výbavu účastníků silničního provozu. Tyto reflexní samolepící fólie jsou určeny pro motoristy, cyklisty, chodce a rekreační sportovce pohybující se na veřejných komunikacích.

3D REFLEXPružná reflexní samolepící fólie firmy 3M v provedení Diamond Grade zajišťuje viditelnost vozidla po 24hodin i při nepříznivých světelných a povětrnostních podmínkách. Zdokonalená mikroprismatická struktura s dvojitým úhlovým odrazem světla zajišťuje několikrát vyšší úroveň odrazu -návrat světla přímo ke zdroji (do očí řidiče) než standardní fólie. Pásky 3D REFLEX díky těmto vlastnostem zlepšují viditelnost vozidla až na vzdálenost 1km a tím výrazně snižují nebezpečí dopravních nehod. Záruka na optické vlastnosti je 7 let. Reflexní materiály 3M Scotchlite pro obrysové značení i pro grafické aplikace jsou homologovány podle předpisu EHK.

Dobrá viditelnost naprosto zásadním způsobem ovlivňuje schopnost řidiče identifikovat nebezpečné situace a vyhýbat se jim. Tato subjektivní nejistota vyplývá kromě jiného z obavy z těsně za sebou jedoucích vozidel za mlhy a vede na druhé straně často k chybnému přizpůsobení se situaci. Ke snížení této pociťované nejistoty je vyhledávána užší orientace na vozidlo jedoucí před řidičem. Řidiči, kteří se sami označují jako "ofenzivní", přizpůsobují se naproti tomu celkem méně změněným podmínkám při jízdě v mlze. Dopravně-psychologický průzkum jednoznačně prokázal, že vozidla fluorescenčním značením jsou v daném prostředí účastníkem silničního provozu rozeznatelná s daleko větší pravděpodobností, než vozidla nezvýrazněná.

  • výrazně lepší viditelnost a informační efekt
  • dobrá viditelnost při nepříznivých světelných a povětrnostních podmínkách (šero, zataženo, déšť)
  • není nutný zdroj elektrické energie (nízké investiční a prakticky nulové provozní náklady)
  • odolnost proti vandalismu a snadná oprava


Potřebujete informaci?
Zeptejte se:

Tel.: +420 553 768 167


Doporučujeme:

AG AUTO - Tuning, e-shop, autodoplňky, spoilery, podvozky, off-road Cobra, Mattig, Neodesign, Green, V-Maxx, Stylla, Heko AGCAR - dealer Milotec, tuning, e-shop, autodoplňky a spoilery na vozy Škoda TUNING ŠKODA - tuning, e-shop, autodoplňky, podvozky a spoilery na vozy Škoda Nerezové rámy OFF-ROAD

AG AUTO